wynajem długoterminowy

Twoja wypożyczalnia aut o sportowym charakterze

Wynajem na dłuższy czas

Znudziło Ci się wynajmowanie auta co chwilę a nie chcesz się też pakować w leasing na trzy czy pięć lat? Mamy dla Ciebie wspaniałe rozwiązanie. Możemy zaproponować Ci wynajem jednego z naszych samochodów na rok czasu. 
Jest to doskonały okres aby w pełni cieszyć się walorami auta a jednocześnie nie tak długi aby się po prostu znudził.

Na czym polega wynajem długoterminowy?

Zacznijmy od krótkiego omówienia samej usługi, jaką jest wynajem długoterminowy. W ramach tej usługi, wypożyczalnia udostępnia samochód klientowi na okres powyżej jednego miesiąca. Zwykle dostępne są z góry ustalone warianty, np. kwartał, pół roku, rok, dwa lata oraz trzy lata. Rzadziej spotkamy się natomiast z wynajmem na okres dłuższy niż trzy lata. Wynajem auta na rok jest najczęściej wybieraną opcją w ramach wynajmu długoterminowego.

Aktualnie, procedury najmu są bardzo proste i pozwalają załatwić wszystkie formalności przez Internet, bez wychodzenia z domu. Wybieramy model pojazdu, czas trwania najmu, a także wszystkie udogodnienia, na których nam zależy. Często wymagany jest wkład własny, a od jego wartości zależy wysokość miesięcznej raty. Finalizacją procedury jest podpisanie umowy najmu, w której zawarte zostaną wszystkie warunki, prawa oraz obowiązki najemcy oraz wypożyczalni. Wystarczy odebrać auto w uzgodnionym miejscu i cieszyć się jazdą.

Zdecydowanie polecam!!!

Auta posiadają nieziemską moc. Dają niesamowitą frajdę z jazdy. 

Mateusz Spychała

Warto

wypożyczyć auto z Autventure. Myślałem, że auto z takiej wypożyczalnie będzie po prostu zmęczone. Ku mojemu zaskoczeniu środek okazał się czyściutki i pachnący niczym auto z salonu

Józef Kowalski

Z naszych usług kożystają również firmy

client2-1-o8x6ldya0hfmma18oua6ohilgpma7e4a3zx6txdsrg.png
client5-1-o8x6lb4rfzbrng5c5b2az087ok06kat33lyqe3hza4.png
client4-1-o8x6l8b8vh7wom9flruf9ixtwee2x7hw3809y9m5ss.png
client3-o8x6ljlb5hncjxt1rwpy3g3d10uhhkqo4ru3pl5fq4.png
client1-o8x6lgrskzjhl3x58di2dysz8v8duhfh4dvn9r9m8s.png

Poznaj radość z jazdy Autventure

superbet bonusy
trafne typy bukmacherskie