Modele

Sprawdź co aktualnie jest dostępne

Ford Mustan GT

Legenda amerykańskiej motoryzacji nigdy nie wyglądała lepiej, nigdy nie była też tak dopracowana pod względem technicznym.

Moc: 450

Automat

BMW M2 Coupe

Auto daje naprawdę dużo radości z jazdy, a napęd x-drive dodatkowo poczucie bezpieczeństwa podczas pokonywania szybkich zakrętów. Auto cywilizowane, które zmienia się w potwora na torze. 

Moc: 410

Manual

Porsche Cayman

Porsche na miarę pędzącego do przodu świata. Z jednej strony niesamowicie wygodny samochód a z drugiej moc jaka drzemie pod maską. Precyzja jazdy zbalansowana z komfortem podróżowania.

Miles: 500

Automatic

Tesla S Performance

Ten niepozorny elektryk zapewnia oszałamiacie wrażenia. 100km/h osiąga już w czasie 2,6 sec!!!

Moc: 613

Automat

Audi R8

Lambo w wydaniu Audi. Specificzny styl jazdy. Bardzo donośny pomruk silnika co wzmaga emocje. Jakby muscle car miał romans z bykiem. 

Moc: 540

Automat

Ford Focus RS

 Maksymalna prędkość tego samochodu wynosi 266 km/h. Z kolei czas przyspieszenia do 100 km/h wynosi zaledwie 4,7 sekundy.

Miles: 350

Manual

BMW i8

Wygląda jak prototyp, którym ktoś wymknął się prosto z biura projektowego. To komplement. Bo i8 jest manifestem przyszłości BMW. I wizerunkową salwą armatnią w kierunku reszty świata.

Moc: 231 

Automat

Corvette C7

Sztandarowe dzieło Chevroleta. Wspaniała legenda, niezmiennie uwodzicielski styl, kultowa surowość i ten pomruk silnika. Auto, o którym wstyd nie marzyć.

Moc: 466

Manual

Mercedes-Benz Klasa C 43 AMG

Elegancki samochód o doskonałych proporcjach i odrobinie sportowej zadziorności. Mercedes C to król klasy średniej premium.

Miles: 367

Automatic

Możliwy najem długoterminy

Skorzystaj z dostępnego finansowania

superbet bonusy
trafne typy bukmacherskie